fbpx

Kontakt

ul. Towarowa 2,
43-300 Bielsko-Biała

+48 728 924 455

biuro@5-plus.com.pl

Biuro rachunkowe Bielsko Biała, księgowość - Kontakt

Godziny działania

Poniedziałek – 08:00 – 16:00
Wtorek – 08:00 – 18:00
Środa – 08:00 – 16:00
Czwartek – 08:00 – 16:00
Piątek – 08:00 – 16:00
Sobota – Zamknięte
Niedziela – Zamknięte

 

5+

 

Biuro rachunkowe Bielsko – nowy oddział, sprawdzona jakość

Z nieukrywaną satysfakcją otwieramy nasz pierwszy oddział. 5+Consulting – biuro rachunkowe Bielsko, jest już do Państwa dyspozycji. Podobnie jak nasi Klienci, obsługę księgową rozumiemy jako kompleksową opiekę nad finansami firmy. To nie tylko szczegółowa ewidencja dokumentów, dbałość o sprawy podatkowe, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, ale także doradztwo i aktywne uczestniczenie w działalności Klientów. Nasze biuro rachunkowe Bielsko Biała to wyjście naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Mamy bowiem świadomość jak ważny jest dla wielu osobisty kontakt. Nasi specjaliści są zatem do Państwa dyspozycji także w nowo otwartym biurze. Nowe miejsce nie oznacza jednak zmiany zasad pracy naszego zespołu. Niezmiennie wymieniamy się doświadczeniami i wspólnie szukamy rozwiązań, które pozwolą nam udzielić Państwu optymalnego wsparcia.

 

Księgowość Bielsko – dlaczego my?

Jeśli Twoim zdaniem księgowość to pomoc w prowadzeniu firmy i aktywne uczestniczenie w jej życiu – dobrze trafiłeś. 5+Consulting biuro rachunkowe Bielsko jest właśnie po to, aby wspierać Cię w bieżącej działalności i pomagać w planowaniu finansów Twojej firmy. Nie zapominamy, że dobrze prowadzona księgowość to jednak przede wszystkim rzetelnie prowadzona dokumentacja. Właściciel i kadra zarządzająca muszą być jednak świadomi podejmowanych czynności, dlatego wybrana przez Klienta księgowa w Bielsku pozostaje z nim w ścisłym kontakcie i zawsze udzieli wyczerpujących informacji.

 

Księgowa Bielsko – nasi specjaliści

Naszą Kancelarię usług księgowych– Bielsko Biała – tworzą specjaliści, którzy nie tylko z powodu wykształcenia zajmują się księgowością. Rozstrzyganie problemów i szukanie najlepszych finansowych czy kadrowych rozwiązań to ich zawodowe powołanie. Biura rachunkowe Bielsko Biała oferują wprawdzie stałą obsługę księgową, jednak  wybierając 5+Consulting otrzymujesz wiedzę i doświadczenie całego naszego zespołu. Podejmowane przez nich czynności w wielu sprawach pozwalają szerzej spojrzeć na kazusy, z którymi mamy do czynienia prowadząc księgowość w Bielsku.

 

Zakres usług biura rachunkowego w Bielsku

Biuro rachunkowe w Bielsku Białej oferuje kompleksową obsługę księgową. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób rozpoczynających prowadzenie działalności, a także do tych, którzy z różnych powodów poszukują nowej księgowości w Bielsku.

Wśród świadczonych przez nas usług znajdziecie Państwo także obsługę kadrowo-płacową. Prowadzimy rozliczenia w ramach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz wspieramy w zorganizowaniu struktur Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, organizując szkolenia lub przejmując obsługę BHP.

Zastanawiasz się jak założyć działalność jednoosobową lub spółkę? A może nie wiesz jak przekształcić prowadzoną firmę i jaka forma będzie dla Ciebie najbardziej korzystna? Nasi pracownicy z biura rachunkowego w Bielsku Białej oferują także kompleksowe usługi doradztwa w tym zakresie.

Wszystkie szczegóły usług, które świadczy nasze biuro rachunkowe – Bielsko Biała – znajdziecie Państwo tutaj: „oferta”

Mamy świadomość, że wybór biura rachunkowego nie jest łatwym zadaniem. Nie chodzi przecież o przekazanie firmie zewnętrznej żmudnej papierologii, ale o świadomość, że dokumentacja, finanse, czy sprawy Państwa pracowników są w dobrych rękach. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wierzymy, że doświadczenie i wiedza, którymi dysponuje zespół, przekonają Państwa, że najlepsza księgowość Bielsko Biała to 5+Consulting.

 

Dojazd

Z centrum Bielska najlepiej skręcić w lewo w ulicę Lwowską, a następnie skręcić w ulicę Piekarską, a następnie w lewo w ulicę Towarową. Z obwodnicy S1 należy skręcić w ulicę Niepodległości, a następnie w ulicę Wyzwolenia. z Ulicy Wyzwolenia należy skręcić w prawo w ulicę Towarową.

 

Formularz kontaktowy

Opinie naszych klientów